Terminai ir Sąlygos

 
 
 

TERMINAI IR SĄLYGOS

Endoca.lt nori užtikrinti, kad jūs būtumėte patenkinti savo pirkiniu. Endoca.lt neprisiima jokios atsakomybės dėl konkrečios šalies teisinių situacijų ir neteikia teisinių konsultacijų. Prašome pasidomėti teisine padėtimi savo šalyje, nes negalime garantuoti pristatymo. Susisiekite su vietos valdžios institucijomis, kad įsitikintumėte, ar galime siųsti į jūsų šalį.

Atlikdami mokėjimus banko pavedimu, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio arba kontaktinio asmens, kitaip pristatymo laikas pailgės, nes turėsime suderinti užsakymus.

Jei norite grąžinti prekę, galite tai padaryti per 14 dienų nuo jos gavimo. Pinigai jums bus grąžinti per 14 dienų nuo tada, kai mes gausime prekę Endoca.lt Turite išsiųsti el. laišką adresu [email protected] ir tik gavę grąžinimą patvirtinantį laišką, galėsite grąžinti gaminius. Adresas, kuriuo reikia grąžinti gaminį, bus nurodytas šiame laiške. Gaminiai turi būti grąžinami nauji ir tokios būklės, kokios buvo pristatyti. Pridėkite atitinkamą banko ir sąskaitos informaciją. Ir išsaugokite pašto kvitą kaip siuntos išsiuntimo įrodymą. Su mokėjimu ir pristatymo tvarkymu susijusias išlaidas apmoka klientas.

Atvykęs atidžiai patikrinkite siuntą, kad įsitikintumėte, jog ji nebuvo pažeista siuntimo metu. Visos pretenzijos dėl sugadinto gaminio turi būti pateiktos per 48 val. nuo jo gavimo. Savo gaminius parduodame kaip turinčius kanabidiolio. Mes įsipareigojame visiškai laikytis FDA taisyklių, todėl, kadangi šių produktų nevertino FDA, neteikiame jokių pretenzijų dėl papildomos naudos, susijusios su produktais, kurių sudėtyje yra kanabidiolio. Jei turite klausimų apie šį gaminį, prieš pirkdami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą šiuo adresu.

1) Pateikdami užsakymą per mūsų svetainę garantuojate, kad esate ne jaunesni kaip 18 metų. Jei nesame tikri dėl jūsų amžiaus, pasiliekame teisę atšaukti jūsų užsakymą.

2) Pateikdami užsakymą „Endoca.lt“, jūs prisiimate visą atsakomybę dėl jums siunčiamų produktų teisėtumo. Visi svetainėje esantys produktai yra teisėtai leidžiami Nyderlanduose. Jūsų pareiga žinoti jūsų šalyje galiojančias taisykles ir taikomus muitinės reglamentus.

3) TCBD.ee jokiu būdu negarantuoja, kad šioje svetainėje esantys produktai galioja ar yra teisėti / leidžiami už Nyderlandų ribų.

4) ENDOCA.LT neteikia jokios medicininės pagalbos

5) Jūs sutinkate, kad esate atsakingi už visus nuostolius, baudas, pajamų ar turto praradimą, atsiradusius dėl produkto iš ENDOCA.LT įsigijimo, vartojimo, naudojimo ar piktnaudžiavimo juo. Bendrovė ir jos savininkai, atstovai bei darbuotojai negali būti laikomi atsakingais.

6) Jei esate nepatenkinti gautomis paslaugomis, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Endoca.lt stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Vis dėlto, jei esate nepatenkinti mūsų paslaugomis ir klausimo nepavyksta išspręsti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, prašome pateikti ginčą per ODR platformą. ODR platforma Europos Komisija teikia ginčų sprendimo ne teisme internetu platformą (vadinamąją ODR platformą). ODR platforma – tai vienintelis punktas, per kurį galima spręsti ginčus, kylančius iš internetinių pirkimo-pardavimo ir paslaugų teikimo sutarčių, ne teismo tvarka. Prie ODR platformos galite prisijungti naudodamiesi nuoroda http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Tada jūsų ginčas bus perduotas kompetentingam ginčų sprendimo centrui.

PRIVATUMO POLITIKA

Endoca.lt gerbia jūsų privatumą. Jūsų asmeninę informaciją tvarkome pagarbiai. Esame atsakingi už visą jūsų mums pateiktą asmeninę informaciją, pavyzdžiui, vardą, pavardę, adresą ir kitą privalomą informaciją, reikalingą registruojantis, taip pat užsisakant „Endoca.lt“. Tcbd.ee neperduoda jokios jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

KOKIUS DUOMENIS APIE JUS RENKAME, KOKIU TIKSLU IR KOKIU PAGRINDU JUOS TVARKOME

Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, pagal kurią galima identifikuoti asmenį. Tai neapima nuasmenintų duomenų.

Mes galime tvarkyti toliau nurodytų kategorijų jūsų asmens duomenis:

– Tai apima bet kokį jūsų mums siunčiamą pranešimą per mūsų svetainėje esančią kontaktinę formą, el. paštu, SMS žinutėmis, žinutėmis socialinėje žiniasklaidoje, socialinių tinklų įrašais ar bet kokiu kitu mums siunčiamu pranešimu. Šiuos duomenis tvarkome bendravimo su jumis, įrašų saugojimo ir teisinių reikalavimų nustatymo, vykdymo ar gynimo tikslais. Mūsų teisėtas pagrindas tvarkyti šiuos duomenis yra mūsų teisėti interesai, kurie šiuo atveju yra atsakyti į mums siunčiamus pranešimus, tvarkyti apskaitą ir pareikšti, vykdyti ar ginti teisinius reikalavimus.

– Kliento duomenys – tai duomenys, susiję su bet kokiu prekių ir (arba) paslaugų pirkimu, pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, pareigos, atsiskaitymo adresas, pristatymo adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, kontaktinė informacija, pirkimo duomenys ir jūsų kortelės duomenys. Šiuos duomenis tvarkome, kad galėtume tiekti jūsų įsigytas prekes ir (arba) paslaugas ir saugoti tokių sandorių įrašus. Mūsų teisėtas pagrindas tvarkyti šiuos duomenis yra sutarties tarp jūsų ir mūsų vykdymas ir (arba) veiksmai, kurių imamės jūsų prašymu, kad tokia sutartis būtų sudaryta.

– Vartotojo duomenys Tai duomenys apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine ir bet kokiomis internetinėmis paslaugomis, taip pat bet kokie duomenys, kuriuos paskelbsite mūsų svetainėje arba naudodamiesi kitomis internetinėmis paslaugomis. Šiuos duomenis tvarkome, kad galėtume valdyti savo svetainę ir užtikrinti, kad jums būtų pateikiamas atitinkamas turinys, užtikrinti mūsų svetainės saugumą, išlaikyti atsargines mūsų svetainės ir (arba) duomenų bazių kopijas ir sudaryti sąlygas skelbti ir administruoti mūsų svetainę, kitas internetines paslaugas ir verslą. Mūsų teisėtas pagrindas šiam tvarkymui yra mūsų teisėti interesai, kurie šiuo atveju yra suteikti mums galimybę tinkamai administruoti mūsų svetainę ir verslą.

– Techniniai duomenys apima duomenis apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ir internetinėmis paslaugomis, pavyzdžiui, jūsų IP adresą, prisijungimo duomenis, informaciją apie naršyklę, apsilankymo mūsų svetainės puslapiuose trukmę, puslapių peržiūras ir naršymo kelius, informaciją apie tai, kiek kartų naudojatės mūsų svetaine, laiko juostos nustatymus ir kitas technologijas įrenginiuose, kuriuos naudojate mūsų svetainei pasiekti. Šių duomenų šaltinis – mūsų analizės stebėjimo sistema. Šiuos duomenis tvarkome, kad galėtume analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine ir kitomis internetinėmis paslaugomis, administruoti ir apsaugoti savo verslą ir svetainę, pateikti jums aktualų turinį ir reklamą bei suprasti mūsų reklamos veiksmingumą. Mūsų teisėtas pagrindas šiam tvarkymui yra mūsų teisėti interesai, kurie šiuo atveju yra suteikti mums galimybę tinkamai administruoti mūsų svetainę ir verslą, plėtoti mūsų verslą ir nuspręsti dėl mūsų rinkodaros strategijos.

Rinkodaros duomenys, kurie apima duomenis apie jūsų pageidavimus gauti rinkodaros informaciją iš mūsų ir mūsų trečiųjų šalių bei jūsų pageidavimus bendrauti. Šiuos duomenis tvarkome tam, kad galėtumėte dalyvauti mūsų akcijose, pavyzdžiui, konkursuose, loterijose ir nemokamuose dovanų konkursuose, kad galėtume pateikti jums aktualų svetainės turinį ir reklamą bei įvertinti ar suprasti šios reklamos veiksmingumą. Mūsų teisėtas pagrindas šiam tvarkymui yra mūsų teisėti interesai, kurie šiuo atveju yra šie: tirti, kaip klientai naudojasi mūsų produktais ir (arba) paslaugomis, juos tobulinti, plėtoti mūsų verslą ir spręsti dėl mūsų rinkodaros strategijos.

– Klientų duomenis, naudotojo duomenis, techninius duomenis ir rinkodaros duomenis galime naudoti siekdami pateikti jums atitinkamą svetainės turinį ir reklamą (įskaitant „Facebook“ reklamas ar kitas rodomas reklamas) ir įvertinti ar suprasti jums teikiamos reklamos veiksmingumą. Mūsų teisėtas pagrindas tokiam tvarkymui yra teisėti interesai, kuriais siekiama plėtoti mūsų verslą.

Jautrūs duomenys

Nerenkame jokių jautrių duomenų apie jus. Jautrūs duomenys – tai duomenys, apimantys informaciją apie jūsų rasę ar etninę kilmę, religinius ar filosofinius įsitikinimus, lytinį gyvenimą, seksualinę orientaciją, politines pažiūras, narystę profesinėse sąjungose, informaciją apie jūsų sveikatą ir genetinius bei biometrinius duomenis. Nerenkame jokios informacijos apie teistumus ir nusikaltimus.

Jei pagal įstatymą arba pagal mūsų sutarties sąlygas privalome rinkti asmens duomenis, o jūs mums jų nepateikiate, kai to prašoma, galime negalėti įvykdyti sutarties (pavyzdžiui, pristatyti jums prekių ar paslaugų). Jei nepateiksite mums prašomų duomenų, mums gali tekti atšaukti jūsų užsakytą prekę ar paslaugą, tačiau jei tai padarysime, tuo metu jums apie tai pranešime.

Jūsų asmens duomenis naudosime tik tam tikslui, kuriam jie buvo surinkti, arba, jei būtina, pagrįstai suderinamam tikslui. Daugiau informacijos apie tai galite gauti el. paštu [email protected]. Jei mums prireiks naudoti jūsų duomenis nauju nesusijusiu tikslu, informuosime jus apie tai ir paaiškinsime teisinį duomenų tvarkymo pagrindą.

Jūsų asmens duomenis galime tvarkyti be jūsų žinios ar sutikimo, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai.

Mes nevykdome automatinio sprendimų priėmimo ar bet kokio automatinio profiliavimo.

RINKODAROS KOMUNIKACIJA

Mūsų teisėtas pagrindas tvarkyti jūsų asmens duomenis, kad galėtume siųsti jums rinkodaros pranešimus, yra arba jūsų sutikimas, arba mūsų teisėti interesai (t. y. mūsų verslo plėtra).

Pagal privatumo ir elektroninių ryšių taisykles galime siųsti jums mūsų rinkodaros pranešimus, jei pirkote arba prašėte mūsų informacijos apie mūsų prekes ar paslaugas, arba sutikote gauti rinkodaros pranešimus ir kiekvienu atveju nuo to laiko neatsisakėte gauti tokių pranešimų.

Bet kuriuo metu galite paprašyti, kad nustotume jums siųsti rinkodaros pranešimus, pasinaudodami atsisakymo nuorodomis bet kuriame jums siunčiamame rinkodaros pranešime ARBA bet kuriuo metu parašydami mums el. paštu [email protected].

Jei atsisakote gauti rinkodaros pranešimus, šis atsisakymas netaikomas asmens duomenims, pateiktiems dėl kitų sandorių, pavyzdžiui, pirkimo, garantijos registracijos ir pan.

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS

Mums gali tekti dalytis jūsų asmens duomenimis su toliau nurodytomis šalimis:

– Paslaugų teikėjais, kurie teikia IT ir sistemos administravimo paslaugas.

– Profesionaliems konsultantams, įskaitant teisininkus, bankininkus, auditorius ir draudikus.

– Valstybinėms institucijoms, kurios reikalauja, kad praneštume apie duomenų tvarkymo veiklą.

– Trečiosioms šalims, kurioms parduodame, perduodame arba sujungiame savo verslo ar turto dalis.

Reikalaujame, kad visos trečiosios šalys, kurioms perduodame jūsų duomenis, užtikrintų jūsų asmens duomenų saugumą ir tvarkytų juos pagal įstatymus. Tokioms trečiosioms šalims leidžiame tvarkyti jūsų asmens duomenis tik nustatytais tikslais ir pagal mūsų nurodymus.

DUOMENŲ SAUGUMAS

Esame įdiegę saugumo priemones, kad jūsų asmens duomenys nebūtų atsitiktinai prarasti, naudojami, keičiami, atskleisti ar prie jų nebūtų prieita be leidimo. Be to, prieigą prie jūsų asmens duomenų suteikiame tik tiems darbuotojams ir partneriams, kurie turi verslo poreikį žinoti tokius duomenis. Jie tvarkys jūsų asmens duomenis tik mūsų nurodymu ir privalo juos laikyti konfidencialiais.

Esame įdiegę procedūras, skirtas bet kokiam įtariamam asmens duomenų saugumo pažeidimui pašalinti, ir, jei pagal įstatymus privalome, apie pažeidimą pranešime jums ir bet kuriai galiojančiai reguliavimo institucijai.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS

Šioje svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, papildinius ir programas. Paspaudus šias nuorodas arba įjungus šias jungtis, trečiosios šalys gali rinkti arba dalytis duomenimis apie jus. Mes nekontroliuojame šių trečiųjų šalių svetainių ir neatsakome už jų privatumo pareiškimus. Kai išeinate iš mūsų svetainės, raginame perskaityti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo pranešimą.

KOKYBĖS

Galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji atsisakytų visų ar kai kurių naršyklės slapukų arba įspėtų jus, kai svetainės nustato arba pasiekia slapukus. Jei slapukus išjungsite arba jų atsisakysite, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios šios svetainės dalys gali tapti neprieinamos arba netinkamai veikti.

SIUNTIMO POLITIKA

Jūsų užsakymas bus pristatytas užsakymą pateikusio asmens nurodytu adresu. Jei užsakymo pateikimo metu vienos ar daugiau jūsų užsakytų prekių nėra, negalėsime įvykdyti jūsų prašymo ir grąžinsime visą sumą. Tokiu atveju nedelsdami informuosime jus el. paštu. Endoca.lt siuntas siunčia paprastu paštu ir UPS. Už tarptautinius užsakymus taikomi papildomi siuntimo mokesčiai ir jie turi atitikti šių produktų pardavimo į tą šalį taisykles.

Endoca.lt produktai yra legalūs daugelyje vietovių. Jūsų, kaip vartotojo, pareiga prieš užsakant žinoti vietos įstatymus ir taisykles. Šiuo metu yra daug kitų šalių, kuriose leidžiama prekiauti ir parduoti kanapių pagrindu pagamintus produktus. Susisiekite su vietos valdžios institucijomis, kad įsitikintumėte, ar galime siųsti į jūsų šalį. Jei gyvenate Danijoje, kreipkitės į sundhedsstyrelsen, kad gautumėte leidimą įsigyti šį produktą.

Visi užsakymai, siunčiami JAV, bus siunčiami iš Vašingtono valstijos, užsakymai, siunčiami į kitas pasaulio šalis, bus siunčiami iš ES. Užsakymai tvarkomi ir siunčiami įprastomis darbo valandomis, jei nenurodyta kitaip (JAV – M-F 8-2 PST, tarptautiniu mastu – 8-5 CST, išskyrus didžiąją dalį pagrindinių švenčių).

Užsakymai, pateikti specialių akcijų metu arba per šventes, neišsiunčiami. Valstybinių švenčių dienomis užsakymų nesiunčiame.

Siunčiame per UPS arba vietinį paštą.

PO KIEK LAIKO GAUSITE SAVO PAKETĄ?

UŽSAKYMAI IŠ JAV:

Standartinis pristatymo laikas – 3-5 darbo dienos. Siūlome pagreitinto pristatymo galimybes, kurios apima: Užsakymai turi būti pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00-14:00 PST, kad užsakymas būtų išsiųstas tą pačią dieną. Visi užsakymai, pateikti po 14:00 PST M-F arba savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais), bus išsiųsti kitą darbo dieną. Siunčiame su UPS arba USPS. Užsakymams, siunčiamiems į pašto dėžutes, naudojame USPS ir greitojo siuntimo parinktys neteikiamos.

UŽSAKYMAI UŽ JAV RIBŲ:

Visus užsakymus, siunčiamus už JAV ribų, gausite iš ES. Užsakymus apdorojame per 48 valandas nuo užsakymo pateikimo, nebent nurodyta kitaip. Užsakymai apdorojami ir išsiunčiami įprastomis darbo valandomis (nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:00 iki 17:00 CST, išskyrus švenčių dienas). Užsakymai, pateikti specialių akcijų metu arba švenčių dienomis, neišsiunčiami. Valstybinių švenčių dienomis užsakymų nesiunčiame. Siunčiame naudodami standartinį UPS siuntimo būdą

ĮSPĖJIMAS

Siunčiame visame pasaulyje, tačiau kai kuriose šalyse galioja importo taisyklės, dėl kurių kanapių pagrindu pagamintų produktų gabenimas užtrunka. Tikimės, kad netrukus visas pasaulis sužinos apie kanapių sprendimus, tuo tarpu mes nedelsdami informuosime jus, jei jūsų pašto tarnybos ar muitinės patikrinimas užlaikys jūsų siuntą.

Į Graikiją produktas atkeliauja per maždaug 10 dienų. Siunčiant greituoju paštu – per 2 dienas.

Į Norvegiją, Australiją, Kanadą, Grenlandiją, Naująją Zelandiją, Tailandą ir Rusiją – dėl sustiprintų saugumo priemonių pasienio punktuose prašome numatyti apie 3-6 savaites papildomo pristatymo laiko.

GYVENIMO ĮSTATYMAS

Ši sutartis (ir bet kokios kitos taisyklės, politika ar gairės, įtrauktos nuorodomis) reglamentuojama ir aiškinama pagal Nedelando įstatymus, neatsižvelgiant į jokius įstatymų kolizijos principus.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Europos / pasaulio užklausa:

Adresas: Paljassaare tee 47, Harjumaa, Talinas

G47 OÜ

Reg. Nr. 14114457

Rašykite mums el. paštu: [email protected]