KANAPIŲ ALIEJŲ KOKYBĖS KONTROLĖ

VISI ENDOCA KANAPIŲ PRODUKTAI YRA TIKRINAMI KOKYBEI.

Kanapių pramonėje apskritai trūksta gamintojų standartų. Dėl daugelio veiksnių daugumai valstybinių laboratorijų sunku gauti tikslius bandymų duomenis. „Endoca“ bandymus vertina labai rimtai, todėl kokybės kontrolei skiriame daug pinigų ir laiko. Mes nuolat stengiamės tobulinti savo gaminį ir užtikrinti, kad mūsų gaminio kokybė ir tikslumas būtų nuolat aukštesni už vidutinius.

 

Parodydami pavyzdį tikimės pakelti kanapių pramonės prekių kokybės kartelę. Mes tikimės, kad kanapių augintojai galės pagerinti savo prekių kokybę atlikdami analizę ir užtikrindami kokybę, taip pakeldami bendrą pramonės kokybę. Norime bendradarbiauti su kitais gamintojais, norėdami ištirti kanapių auginimo būdus ir įgūdžius bei, tikimės, pakelti kanapių pramonės standartus užtikrindami kokybę ir vartotojų apsaugą.

 

Daugelyje komercinių produktų yra pesticidų, herbicidų, pelėsių, grybų ir toksiškų mikotoksinų. Siekdami užtikrinti, kad mūsų prekės būtų saugios ir sveikos, naudojame pažangiausius tyrimus ir pasaulinės klasės įrangą. Tiriama apie 200 pesticidų, sunkiųjų metalų ir mikotoksinų. Mūsų GMP registracija ir trečiųjų šalių laboratoriniai tyrimai patvirtina mūsų aukštą standartą.

 

 

„Endoca“ kuria kanapių turinčias kanapių prekes naudodama tik pažangiausias pažangiausias technologijas. Kokybės valdymas yra labai svarbus mūsų misijai suteikti jums, klientui, geriausius kanapių produktus, kuriuos gali pasiūlyti gamta ir mokslas. Mūsų gamybos procesas griežtai laikosi GMP gairių. Labiausiai atsidavusi komanda kruopščiai patikrina mūsų ekologiškas, ne GMO kanapių kultūras ir nuima derlių naudodama pažangias technologijas. Kruopščiai išbandome kiekvieną produktų partiją, naudodami pažangiausias laboratorines technologijas, kad įsitikintume, jog jose nėra toksinų, nėra užteršimų ir yra nuolat aukštos kokybės. Mes stebime savo produktų sudėtį, naudodamiesi moksliniais metodais ir technologijomis, tokiomis kaip HPLC ir BMR, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės produktus, kuriuos šiandien galima įsigyti.

VISI ENDOCA KANAPIŲ PRODUKTAI YRA TIKRINAMI KOKYBEI.

Visi mūsų produktai yra GMP akredituoti ir gerokai viršija pramonės standartus. Mes naudojame pažangiausią įrangą ir technologijas, taip pat kruopščią kokybės kontrolę, siekdami užtikrinti, kad mūsų prekėse nebūtų teršalų ir būtų kuo kokybiškesnė.

Pirmiausia mes pasirenkame geriausias turimas žaliavas. Mes naudojame tik geriausias ekologiškai užaugintas kanapes nepaliestomis gamtinėmis sąlygomis Skandinavijoje. Tai leidžia mums gaminti aukščiausios kokybės kanapių prekes.

 

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE MŪSŲ ORGANINIUS KANAPIŲ PRODUKTUS

Visos mūsų žaliavos yra laboratoriškai patikrintos, o mes naudojame tik tas medžiagas, kurios atitinka aukščiausius reikalavimus. Mūsų laboratorijose mūsų speciali komanda naudoja pažangiausią įrangą, kad analizuotų ir išgautų kanapių aliejų. Bendradarbiaujame su aukščiausio lygio biochemikais ir neuromokslininkais pasauliniu mastu, kurdami ir optimizuodami savo produktą atlikdami išsamius tyrimus ir bandymus.

Farmacijos ir analitinės laboratorijos atlieka trečiųjų šalių tyrimus.

Nuo molekulinio mokslo iki metodikos mes „Endoca“ labai tikime skaidrumu ir teikdami savo klientams tik aukštos kokybės, daug kanapių turinčius produktus.