REDAKCINĖ POLITIKA

ENDOCA REDAKCIJOS POLITIKA, PROCEDŪROS IR AUTORIŲ NUOSTATOS

Endoca interneto svetainės vertybės ir filosofija apibrėžtos toliau pateiktose redakcinėse gairėse ir tiksluose.

KAS RAŠO ENDOCA TURINĮ?

Čia, ENDOCA, visų pirma vertiname kokybiško turinio vientisumą. Mus visada pribloškia tai, kiek daug nuostabių žmonių nori pritarti mūsų misijai ir vertybėms ir prisidėti prie mūsų svetainės turinio kūrimo.

PASIŪLYMAI

Rašytojų, tinklaraštininkų ir įtakingųjų autorių paraiškos yra laukiamos, tačiau jos visada turi atitikti konkrečias mūsų turinio politikos gaires. ENDOCA pasilieka teisę atlikti redakcinį vertinimą ir bet kuriuo metu dėl bet kokios priežasties atmesti bet kokį straipsnį, kuris neatitinka mūsų redakcinių gairių.

Laukiame profesionalių rašytojų, tinklaraštininkų ar įtakingų asmenų, kurie yra kvalifikuoti ir turi autoritetą medicinos, teisės ir sveikatingumo srityse, susijusiose su kanapėmis, pateiktų straipsnių. Kviečiame rašytojus, kurie gali pateikti informatyvų, tikslų ir įdomų turinį mūsų skaitytojams.

TURINIO PATEIKIMO GAIRĖS

Mes esame pasiryžę dalytis ir kurti originalų turinį, kuris atskleidžia kanapių junginio kanabidiolio (kanapių) galimą naudą. Mūsų redakcinis turinys – tai gidas skaitytojams, kurie domisi potencialia kanapių nauda ir ENDOCA vertybėmis.

MŪSŲ REDAKCINIS TURINYS APIMA:

  • Medicininiais tyrimais pagrįstas kanapių mokslas

Kas gali rašyti tokio tipo turinį? Gydytojai ir (arba) sveikatos priežiūros specialistai

  • Kanapių naujienos ir kanapių pramonės naujienos

Kas gali rašyti tokio tipo turinį? Patyrę rašytojai ir profesionalūs žurnalistai

  • Sveikata ir sveikatingumas

Kas gali rašyti šio tipo turinį? Sveikatos ir sveikatingumo treneriai ir (arba) profesionalai.

Autoriai turi turėti patirties toje srityje, kurioje rašomi straipsniai. Retkarčiais prie mūsų tinklaraščio prisideda rašytojai, kurie aistringai domisi ir (arba) turi patirties rašant kanapių tema.

ATSAKOMYBĖS NUSTATYMAS

Visų tinklaraščio autorių nuomonė nebūtinai atspindi ENDOCA bendrovės ir jos darbuotojų nuomonę. Mūsų redakcinis turinys nėra skirtas teikti medicinines konsultacijas, diagnozuoti, gydyti, išgydyti, konsultuoti dėl mitybos ar saugumo, ir neturėtų būti naudojamas tokiais tikslais. ENDOCA CBD produktų nėra patvirtinusi JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA).

Šios svetainės turinys nepakeičia profesionalios medicinos ar sveikatos priežiūros konsultacijos. Visada kreipkitės patarimo į gydytoją ar kitus kvalifikuotus specialistus, jei turite klausimų, susijusių su medicininiais klausimais, būkle ar saugumu.

BENDRUOMENĖS ISTORIJOS

ENDOCA interneto svetainėje per bendruomenės istorijas išreikšta nuomonė yra asmeninė mūsų bendruomenės narių nuomonė. Jų asmeninės nuomonės nebūtinai atspindi ENDOCA ir mūsų turinio komandos požiūrį.

KAIP ENDOCA PASIRENKA TURINĮ?

ENDOCA redakcinis sprendimas dėl to, kokio tipo turinys bus publikuojamas ar ne, priimamas mūsų turinio komandos nuožiūra. Visas turinys vertinamas atsižvelgiant į šiuos veiksnius: aktualumą pramonei, skaitytojų susidomėjimą, savalaikiškumą ir rašymo kokybę.

ENDOCA priima tik išskirtinį turinį, kuris nebuvo publikuotas jokioje kitoje platformoje (t. y. svetainėje, tinklaraščiuose, naujienlaiškiuose, žurnaluose, knygose ir t. t.). ENDOCA reikalauja pirmumo teisės ir reikalauja, kad turinys būtų parašytas tik ENDOCA.
Visi pateikti tekstai yra redaguojami siekiant informacijos tikslumo, aiškumo ir kokybės. Pateikus straipsnius mums. ENDOCA pasilieka teises į turinį ir savo nuožiūra gali jį redaguoti arba pašalinti. ENDOCA negarantuoja, kad autoriai peržiūrės galutinius projektus prieš juos publikuojant.

TYRIMAI IR ĮŽVALGOS

  • ENDOCA siekia sukurti aplinką, skatinančią dalytis tiksliomis ir informatyviomis BĮK žiniomis. Todėl laikomės politikos, kad visas autorių turinys būtų kruopščiai ištirtas ir profesionaliai peržiūrėtas, siekiant užtikrinti tikslumą. Šis reikalavimas reiškia, kad prisidedantys autoriai privalo pasidalyti visais savo tyrimų rezultatais ir įžvalgomis, kurių tikslumą taip pat patikrina mūsų redaktoriai.
  • Nuorodos į straipsnį: Siekdami užtikrinti mūsų svetainės redakcinio turinio kokybę, jei reikia ir tinkama, pridedame nuorodas į patikimus šaltinius, kad sustiprintume pateikiamą turinį. Nuorodos į medicininius tyrimus pateikiamos iš oficialių mokslinių tyrimų ir medicinos svetainių.
  • Visi ENDOCA darbuotojai ir išorės autoriai, norintys rašyti į ENDOCA.EE svetainę, raginami peržiūrėti šias gaires ir jų laikytis. Gerai ištirto turinio pateikimas padeda mums vykdyti etiškai atsakingą redakcinę veiklą.
  • Visi svetainės autoriai turi būti nurodyti mūsų svetainės autorių puslapyje su išsamia biografija. Kiekvieno straipsnio pabaigoje bus pateikiama trumpa autoriaus biografija, kurią sudaro autoriaus vardas, pavardė, profesinis titulas, įgaliojimai ir ryšiai. Taip pat bus pateikta nuoroda į el. pašto adresą, kuriuo su autoriumi galima susisiekti norint gauti daugiau informacijos, ir nuorodos į jo interneto svetaines ir socialinę žiniasklaidą.

STEBĖSENOS PROCESAS

Siekdami išlaikyti aukštą turinio standartą, reguliariai atliekame turinio auditą, kurį atlieka redaktorių grupė ir išorės recenzentai, atrinkti atsižvelgiant į jų kvalifikaciją su recenzuojamu (-ais) straipsniu (-ais) susijusioje srityje. Atsižvelgdami į nuolat besikeičiančios kanapių pramonės pobūdį, reguliariai peržiūrime ir atnaujiname esamą turinį.

PO PASKELBIMO

Visi autoriai raginami dalytis ir reklamuoti savo ENDOCA medžiagą, kai ji bus paskelbta, savo interneto svetainėje, tinklaraštyje ar socialinėje žiniasklaidoje.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Asmenis, norinčius užmegzti ryšį su mumis ir prisidėti prie ENDOCA.LT, kviečiame siųsti el. laišką adresu [email protected] Laukiame jūsų indėlio ir į jūsų el. laišką atsakysime per 20 darbo dienų.