GRĄŽINAMOSIOS IŠMOKOS IR GRĄŽINIMAI

„Endoca“ norime užtikrinti, kad būtumėte 100 % patenkinti savo pirkiniu. Tačiau jei norite grąžinti prekę, praneškite mums apie tai per 30 dienų nuo prekės gavimo ir jums bus grąžinta visa prekės kaina. Pristatę gaminį atidžiai patikrinkite, ar jis nebuvo pažeistas siuntimo metu.

Pinigai už gaminius bus grąžinti per 14 dienų nuo tada, kai gausime jūsų grąžintą gaminį. Norėdami grąžinti gaminį, siųskite el. laišką adresu [email protected] – nurodykite išsamią informaciją apie tai, kodėl prašote grąžinti pinigus, o temos eilutėje arba pagrindiniame laiško tekste įrašykite savo užsakymo numerį. Kai gausime jūsų gaminį, „Endoca“ klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai el. paštu arba telefonu jums patvirtins grąžinimą.

Siekdami užtikrinti, kad visiems būtų suteiktos vienodos galimybės, nustatėme apribojimą, kiek kartų galite grąžinti „Endoca“ gaminius, kad būtų grąžinti pinigai – iš viso 2 (du) kartus; nebent ypatingomis aplinkybėmis, patvirtintomis vadovaujančių darbuotojų. Prašome atidžiai rinktis gaminius arba, jei nesate tikri, susisiekti su mumis bet kuriuo iš toliau nurodytų kontaktinių srautų, kad prieš pirkdami galėtume užtikrinti, jog gaunate jūsų poreikius atitinkantį gaminį.

[email protected]

Kontaktinis puslapis

Prašome išsaugoti pašto kvitą kaip siuntos išsiuntimo įrodymą. Su mokėjimu ir grąžinamuoju pristatymu susijusias išlaidas padengs klientas.

PASTABA DĖL VEIKSMINGUMO

Esame įsipareigoję visiškai laikytis FDA reglamentų. Kadangi mūsų produktų nevertino FDA, negalime pateikti teiginių apie bet kurio mūsų produkto, kurio sudėtyje yra kanabidiolio, naudą. Jei turite klausimų apie mūsų gaminius, prieš pirkdami gaminį susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

GRĄŽINIMO PRAŠYMO FORMA